WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Player Profile
General Stats
Ping82.38
Rank96
Historical rank96
Skill1626
Games9
Kills66
Deaths48
Kill streak6
Death streak3
Kills:game7.33
Kills:death1.35
First seen2017-01-19 16:46:52
Last seen2017-11-29 17:22:18

Alias List
kefir9

GUIDs
0AB60:24
unknown4

IPs
5.172.?.?12

 
kefir


 
 
Damage from team0
Damage given43050
Damage taken27948
Damage to team0
First killer3
Score2577
Team ctf redflag6
Role action 
Ammo taken6
Health given15
Revives given21
  
  
  
  
Icon 
Medic42
  
  
  
  
  
  
Item 
Health66
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss3
Score8655
Wins9
  
  
  
  
Weapon 
Binoculars82
Magicammo32
Magicammo246
Mp4032
Thompson4
  
  
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
Explosive0330.000000.00
Flamethrower0000.000000.00
Grenade0000.00024240.00
Grenade launcher0000.000000.00
Grenade pineapple0300.000000.00
Luger300100.0010525515041.18
Mobile mg420000.00012120.00
Mp406000100.0022387251501330.86
Ppsh02100.000000.00
Switchteam0330.000000.00
Syringe0000.003039976.92
Thompson318014.2923448625248.15
Total6648657.8926078067546032.32 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
KSP271860.00
pawel12321677.78
.:+TS+:.Dr.Unknown181850.00
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
.:+TS+:.Dr.Unknown181850.00
KSP271860.00
pawel12321677.78
Hitbox
LocationHits%
body260794
Head18006

Games List (last 100)
Time, Map
111-29, bremen_tru...
211-29, italyfp2
311-29, transmitte...
411-21, bremen_tru...
511-21, italyfp2
611-21, transmitte...
701-19, bremen_tru...
801-19, italyfp2
901-19, transmitte...
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 84(381)       Odwiedzin wszystkich: 1439(165485)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-02-21 23:55:06 skin : fest by fest 
page loaded in 0.104217s (0.032495s)