WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Player Profile
General Stats
Ping105.48
Rank82
Historical rank82
Skill1632
Games26
Kills287
Deaths286
Kill streak12
Death streak4
Kills:game11.04
Kills:death1
First seen2017-02-07 20:33:53
Last seen2017-11-29 23:23:00

Alias List
olas26
O1aS3

GUIDs
9DDA9:248

IPs
79.75.?.?7
88.108.?.?44

 
olas

   - " na ryj "

Awards List
TOP Zabójcy
Najlepiej radzi sobie z K43

 
 
Damage from team108
Damage given74928
Damage taken58990
Damage to team60
Score11884
Team ctf redflag9
  
Role action 
Ammo given9
Ammo taken9
Dynamites planted3
Health given27
Health taken15
Revives given42
Revives received21
Icon 
Covert ops48
Engineer33
Field ops6
Medic92
Soldier21
  
  
Item 
Health557
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss17
Score9415
Wins9
  
  
  
  
Weapon 
Binoculars181
Magicammo57
Magicammo248
Mp4029
Thompson72
  
  
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
0000.000000.00
Airstrike0600.000000.00
Carbine600100.000000.00
Colt600100.008131823725.47
Dynamite0000.000330.00
Falling0110.000000.00
Garand0000.0033996633.33
Gpg4097156.250000.00
Grenade0000.00371107333.64
Grenade launcher124175.0042834150.60
Grenade pineapple0300.000000.00
K431200100.000000.00
K43 scope1500100.000000.00
Kar98159062.5034269935748.93
Knife226078.5714940325436.97
Luger0000.00361147831.58
M702700.000000.00
Machinegun0300.000000.00
Mobile mg4293075.006625218626.19
Mp406778046.216801969128934.54
Panzerfaust33350.00660100.00
Ppsh04500.000000.00
Smokecan0000.000330.00
Sten0000.000000.00
Suicide0660.000000.00
Syringe0000.004248687.50
Thompson11179058.4217044257255340.03
Tripmine0600.000000.00
Total2872861250.0932188364514638.47 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
.:+TS+:..Ave787550.98
jurek331273.33
Jar3k333052.38
!FYA!273345.00
Kisza'275433.33
.:+TS+:.ALION221953.66
!SBS!181850.00
szycha18966.67
.:+TS+:.S3binho13381.25
Daster :)121840.00
Telbi :)6366.67
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
.:+TS+:..Ave787550.98
Kisza'275433.33
!FYA!273345.00
Jar3k333052.38
.:+TS+:.ALION221953.66
!SBS!181850.00
Daster :)121840.00
jurek331273.33
szycha18966.67
.:+TS+:.S3binho13381.25
Telbi :)6366.67
Hitbox
LocationHits%
body321892
Head27808

Games List (last 100)
Time, Map
111-29, braundorf_...
211-29, sp_deliver...
311-29, oasis
411-29, frostbite
511-29, adlernest
611-29, supplydepo...
711-29, snatch3
811-29, sp_deliver...
911-21, braundorf_...
1011-21, sp_deliver...
1111-21, oasis
1211-21, frostbite
1311-21, adlernest
1411-21, supplydepo...
1511-21, snatch3
1611-21, sp_deliver...
1702-07, braundorf_...
1802-07, sp_deliver...
1902-07, oasis
2002-07, frostbite
2102-07, battery
2202-07, adlernest
2302-07, supplydepo...
2402-07, reactor_fi...
2502-07, snatch3
2602-07, sp_deliver...
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 18(1)       Odwiedzin wszystkich: 2691(191946)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-05-21 23:55:03 skin : fest by fest 
page loaded in 0.114974s (0.036587s)